Pracovní nabídka v kavárenském provozu

Do nově vznikající kavárny v Habrech hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Psychosociální pracovník-kavárník. Kavárna bude zaměstnávat osoby s lehkým mentálním handicapem – klienty Domova ve Zboží. Právě těmto osobám budete pomáhat s výkonem pracovních činností v kavárně a také vykonávat běžné kavárenské činnosti.

Náplň práce:
• Poskytování individuální podpory klientům v procesu zapracovávání a při zvládání jejich pracovních činností včetně poradenství,
• vedení klientů při výkonu pracovních činností, dohled nad dodržováním hygienických zásad a postupů,
• zajištění fungující spolupráce mezi všemi zaměstnanci kavárny,
• kavárenské činnosti (obsluha hostů, příprava nápojů a občerství, pořádání akcí apod.).
Nabízíme:
• Pracovní smlouvu na 0,7 úvazku (lze navýšit na plný pracovní úvazek),
• otevřenou přátelskou atmosféru v malém pracovním kolektivu,
• možnost podílet se na směřování kavárny,
• profesní a lidskou podporu spolupracovníků,
• nástup v lednu 2021.
Očekáváme:
• Min. středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně sociálního či pedagogického zaměření, případně zkušenosti s prací s cílovou skupinou (osoby se zdravotním postižením),
• vzdělání pracovníka v sociálních službách nebo dle požadavků zákona o sociálních službách výhodou,
• pracovní zkušenost v oblasti poskytování sociálních služeb, zejm. osobám s mentálním postižením velkou výhodou,
• zkušenosti s prací v kavárně či obdobném gastronomickém zařízení výhodou,
• profesionálně pojímaný lidský vztah ke klientům Domova ve Zboží,
• schopnost a ochotu pracovat s osobami se specifickými potřebami,
• aktivní přátelský přístup a nadšení,
• schopnost sebereflexe, samostatnost, zodpovědnost
• proaktivní přístup k práci s klienty, pořádání akcí apod.
V případě zájmu nám prosím pošlete strukturovaný životopis na e-mail kralovska-stezka@centrum.cz
Pokud byste potřebovali jakékoli doplňující informace, kontaktujte Zuzanu Černou, tel. 704 615 984.