MAP III

Královská stezka o.p.s. je realizátorem dvou projektů v rámci výzvy č. 02_20_082 Akční plánování v území.

Projekty jsou realizovány od 1. 9. 2022 – 30. 11. 2023

MAP je zaměřen na rozvoj kvalitního inkluzivního (společného) vzdělávání dětí a žáků. Zahrnuje oblast předškolního a základního vzdělávání, zájmového vzdělávání a neformálního vzdělávání.


VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ

1.  KRABICE EMOCÍ, SEBEPOZNÁNÍ A ROZVOJE 

Krabice emocí, sebepoznání a rozvoje vznikla, jako pracovní pomůcka pro kariérové poradce, psychology, pedagogy, sociální pracovníky, terapeury, HR managery a dalších osoby, které pracují s lidmi každého věku, hlavně v pomáhajících profesích. Pomůcky obsažené v krabici slouží pro rozvoj žáků, studentů, klientů a všech, kteří jsou otevřeni těmto aktivitám. Krabice obsahuje poradenské karety a deskové hry, které rozvíjí dovednosti, jako komunikaci, sebereflexi, empatii a mnoho dalšího.

V každém jednotlivém balíčku her a karet najdete návod k použití a tipy, jak s pomůckami pracovat, ovšem možnosti jsou opravdu nekonečné.

Krabici emocí, sebepoznání a rozvoje vytvořila a spravuje MAS Královská stezka o.p.s. v rámci projektu Místní akční plány rozvoje vzdělávání a je k zapůjčení do škol a dalších souvisejících institucí v ORP Havlíčkův Brod a ORP Světlá nad Sázavou, které s MAS Královská stezka spolupracují.

2. STROJ NA VÝROBU PLACEK 

Nově si od nás můžete zapůjčit stroj na výrobu placek SUPERBUTTON 1900 a pákovou řezačku . Stroj dokáže vyrobit kulaté placky o průměru 44 mm i v několika variantách (placka, magnet, klíčenku, zrdcátko,…).

Materiál na výrobu si škola zajišťuje sama!

3. HUDEBNÍ NÁSTROJ BOOMWHACKERS A ZPĚVNÍK 

Nově si od nás můžete zapůjčit hudební stroj Boomwhackers + zpěvník. (inspirace od MŠ a ZŠ Polnička zde)

4. PUKEC

Stolní hra Pukec – https://www.pukec.cz/pukec-original/

Cílem každého hráče je pomocí gumičky nastřílet všechny puky na soupeřovu polovinu hřiště skrze malou branku uprostřed. Problém je v tom, že soupeř se snaží o totéž! Chce to být rychlý, ale také přesný!

K zapůjčení je vždy 2x PUKEC pro dva hráče a 2x PUKEC pro čtyři hráče (půjčujeme jako celek)

5. BEZDRÁTOVÝ MIKROSKOP

K zapůjčení je 5 ks bezdrátových mikroskopů  – (půjčujeme vždy celou sadu) – https://vyuka-vzdelavani.cz/mikroskop-easi-scope-bezdratovy.html

Zvětšení 43 x ! Připojení pře mobilní aplikaci.  Lze také připojit přes USB  k počítači a má vlastní vestavěný systém LED osvětlení. Stisknutím jediného tlačítka pořizujte fotografie a videa.

6. BADATELSKÝ BATŮŽEK (BOTANICKÝ A ENTOMOLOGICKÝ)

K zapůjčení 3x botanický badatelský batůžek a 3x entomologický batůžek

Půjčujeme vždy celé sady, tedy 3 ks a 3 ks. Možnost vypůjčení obou sad najednou.

Hry a pomůcky si můžete rezervovat od jednoho týdne do jednoho měsíce. Na tomto odkazu, naleznete rezervační tabulku, kde si vyberete volný termín k zapůjčení a tento požadavek odešlete na e-mail kancelar@kralovska-stezka.cz

Zde si můžete rezervovat veškeré výše zmíněné vybavení (pozor tabulka má dole záložky na jednotlivé pomůcky !)