MAP III

Královská stezka o.p.s. je realizátorem dvou projektů v rámci výzvy č. 02_20_082 Akční plánování v území.

Projekty jsou realizovány od 1. 9. 2022 – 30. 11. 2023

MAP je zaměřen na rozvoj kvalitního inkluzivního (společného) vzdělávání dětí a žáků. Zahrnuje oblast předškolního a základního vzdělávání, zájmového vzdělávání a neformálního vzdělávání.

 

 

KRABICE EMOCÍ, SEBEPOZNÁNÍ A ROZVOJE

Krabice emocí, sebepoznání a rozvoje vznikla, jako pracovní pomůcka pro kariérové poradce, psychology, pedagogy, sociální pracovníky, terapeury, HR managery a dalších osoby, které pracují s lidmi každého věku, hlavně v pomáhajících profesích. Pomůcky obsažené v krabici slouží pro rozvoj žáků, studentů, klientů a všech, kteří jsou otevřeni těmto aktivitám. Krabice obsahuje poradenské karety a deskové hry, které rozvíjí dovednosti, jako komunikaci, sebereflexi, empatii a mnoho dalšího.

V každém jednotlivém balíčku her a karet najdete návod k použití a tipy, jak s pomůckami pracovat, ovšem možnosti jsou opravdu nekonečné.

Krabici emocí, sebepoznání a rozvoje vytvořila a spravuje MAS Královská stezka o.p.s. v rámci projektu Místní akční plány rozvoje vzdělávání a je k zapůjčení do škol a dalších souvisejících institucí v ORP Havlíčkův Brod a ORP Světlá nad Sázavou, které s MAS Královská stezka spolupracují.

Zde si můžete rezervovat Krabici emocí, sebepoznání a rozvoje